info@e-server.com.uaЧас роботи: Пн-Пт з 9:00 до 17:00 без перерви
м. Київ (044) 334-56-71
м. Одеса (048) 701-07-53
м. Дніпро (056) 784-4-784

Характеристики та стандарти кабелів витої пари

Вита пара є високотехнологічним кабелем для передачі сигналу в телекомунікаційних системах. Зважаючи на величезну різноманітність видів витої пари при проектуванні ділянок мережі та виборі відповідного кабелю для з’єднання пристроїв необхідно бути абсолютно впевненим у його якості, а також у тому, що він буде відповідати технічним вимогам мережі. Для цього потрібно вивчити його характеристики, впевнитись у наявності сертифікатів якості та відповідності актуальним ГОСТам.

Якщо ви плануєте придбати кабель вита пара, технічні характеристики його краще дізнатися заздалегідь у продавця. Але якщо, наприклад, вже є кілька видів кабелів, з яких необхідно вибрати відповідний, то з характеристиками витої пари можна ознайомитися безпосередньо на кабелі. На зовнішній оболонці завжди присутнє маркування кабелю, яке є рядом букв і цифр, що описують властивості витої пари. На перший погляд, вони можуть здатися незрозумілими. Але знаючи ключові параметри витої пари, можна легко розібратися з усіма значущими характеристиками кабелю.

Маркування витої пари лаконічно повідомляє такі дані про кабель, як код його виробника, тип кабелю (магістральний, самонесучий і т. д.), матеріал оболонки (поліетилен, полівінілхлорид, LSZH), наявність або відсутність екранування (FTP або UTP), а також тип екранування (екран поверх всіх пар у кабелі, поверх кожної пари або обидва варіанти). Обов’язковий елемент маркування — це зазначення категорії кабелю, однієї з найважливіших характеристик. Також вказується кількість пар та діаметр провідника. На кабелях в бухтах присутні мітки, що дозволяють дізнатися про довжину кабелю, якщо частина його вже прокладена закритим способом.

Для регламентації якості та відповідності продукції універсальним вимогам розроблено стандарти кабелів вита пара. Документ, що описує вимоги до структурованих кабельних систем, у тому числі кабель вита пара — ГОСТ 53246-2008. Ці стандарти представлені у відкритому доступі, і кожен охочий може ознайомитися з ними без жодних труднощів. На міжнародному рівні відповідає стандарту ISO 11801. У цих документах описуються типи кабелів, матеріали провідників, ізоляції, екрануючих елементів, категорії витої пари, особливості монтажу мереж та інші стандарти СКМ.

Надійні виробники кабельної продукції обов’язково проводять сертифікацію своїх товарів, у ході якої незалежні експертні організації проводять низку перевірок та тестувань. За результатами перевірки отримує кабель вита пара сертифікат. Це може бути сертифікат відповідності до ряду вимог певного стандарту. Стандарт визначає вимоги щодо якості продукції або, наприклад, до пожежної безпеки матеріалів. Тому якщо ви хочете отримати гарантію якості кабелю вита пара, уточніть, чи сертифікований він, й ознайомтеся з сертифікатами та доповненнями, якщо вони є.

Залишити коментар

The maximum upload file size: 64 МБ. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Написати Директору

Шановний клієнт, Ви можете відправити Ваше побажання або скаргу безпосередньо Директору

Ваше звернення гарантовано буде доставлено директору.
Ви можете не вказувати e-mail, але тоді воно залишиться без зворотного зв'язку.

Запит на виїзд фахівця

Вкажіть контактні дані для оформлення заявки на виїзд фахівця.
Завантажте документ з переліком необхідних робіт:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Отримайте розрахунок вартості необхідного обладнання за 30 хвилин

Вкажіть куди відправити прорахунок.
Завантажте список потрібної продукції:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Дізнатись ціну