info@e-server.com.uaЧас роботи: Пн-Пт з 9:00 до 17:00 без перерви
м. Київ (044) 334-56-71
м. Одеса (048) 701-07-53
м. Дніпро (056) 784-4-784

Кабель вита пара для відеоспостереження

Використовувати кабель типу вита пара для систем відеоспостереження зручно через особливості його конструкції. Так, оскільки цей кабель має кілька провідників під оболонкою, є можливість підвести до пристроїв живлення і передавати сигнали по одній лінії. При цьому вільні провідники можна залучити для управління камерою або ж підключити додатковий пристрій відеоспостереження.

Зі статті ви дізнаєтеся про види та особливості витої пари для систем відеоспостереження.

Примітка. Як правило, такий кабель використовується тоді, коли відстань від пристрою приймання сигналу до камери відеоспостереження становить 300-1000 метрів. Залежно від передбачуваної дистанції підбирається і довжина дроту.

Яка буває вита пара

Моделі ділять на види за типом екранування. Кабелі, оснащені захисними екранами, підійдуть, якщо сигнал потрібно захистити від перешкод: дріт буде прокладений в місці, де розташовані потужні джерела радіочастотного випромінювання. Маркується така вита пара для відеоспостереження як FTP, STP. У першого варіанту всі пари захищені одним загальним екраном, у другого — загальне екранування доповнено сіткою з металу.

Якщо захист не потрібен, можна вибрати неекрановану модель — UTP. Така вита пара коштує дешевше.

Кабелі відрізняються матеріалом провідників. Їх роблять зі сталі, міді та алюмінію. Для відеоспостереження найкраще купити виту пару з мідними провідниками: сигнал буде передаватися в рази ліпше.

Зазвичай зовнішню оболонку виготовляють з ПВХ або поліетилену. Моделі з поліетиленовою ізоляцією найчастіше — зовнішні, а з поліпропіленовою — внутрішні. Оболонка може мати додаткові властивості: бути вогнетривкою, не виділяти галогенних газів при горінні й т. д.

Вибираючи кабель для відеоспостереження, слід звернути увагу на категорію витої пари. Вона вказує на максимальну швидкість передачі даних. Популярні моделі, які належать до категорій 5 і 5е. Якщо використовувати чотирьохпарний дріт, то швидкість складе 1000 Мбіт/сек. Моделі вищих категорій забезпечують 10-гігабітну пропускну здатність.

Як реалізується комутація та живлення камер відеоспостереження

Комутація пристроїв відеоспостереження за допомогою витої пари здійснюється просто. Зазвичай використовується кабель, оснащений мережевими конекторами RJ-45 з обох кінців. Це зручно, оскільки патч-корд дозволяє прокласти одну загальну лінію витого кабелю для цілої системи ай пі камер. Реалізується це за допомогою світча.

Живлення ж камер можна здійснити 3 способами:

  • До кожної камери прокласти окремий кабель.
  • У місцях, де будуть монтуватися камери, встановити блоки живлення.
  • Організувати електроживлення через виту пару.

Примітка: можливість живлення через виту пару доступна, тільки коли світч і сама камера підтримують PoE. Якщо у якогось з пристроїв такої підтримки немає, можна скористатися спеціальним інжектором.

Залишити коментар

The maximum upload file size: 64 МБ. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Написати Директору

Шановний клієнт, Ви можете відправити Ваше побажання або скаргу безпосередньо Директору

Ваше звернення гарантовано буде доставлено директору.
Ви можете не вказувати e-mail, але тоді воно залишиться без зворотного зв'язку.

Запит на виїзд фахівця

Вкажіть контактні дані для оформлення заявки на виїзд фахівця.
Завантажте документ з переліком необхідних робіт:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Отримайте розрахунок вартості необхідного обладнання за 30 хвилин

Вкажіть куди відправити прорахунок.
Завантажте список потрібної продукції:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Дізнатись ціну